STOLNI TENIS – Božićni turnir ”Dubrovnik 2018.”

0
Na 2. Međunarodnom otvorenom Božićnom turniru u stolnom tenisu – Dubrovnik 2018. nastupilo  196 sudionika iz 20 klubova iz Hrvatske, Bosne i Hercegovine, Crne Gore i Srbije. Bile su zastupljene sve starosne kategorije, od klinaca i klinceza do veterana +60. Na ovom turniru nisu sudjelovali samo stolnotenisači, već su se i u stolnoteniskim vještinama okušali Djed božičnjak i Medo, koji su najmlađima, ali i onima malo starijima dijelili prigodne poklone. STK Libertas Marinkolor zahvaljuje svima koji su sudjelovali na ovom turniru te svojim prisustvom obogatili ovaj sportski događaj. Čestitamo svim pobjednicima na izvrsnom rezultatu, ali i svima koji su se natjecali na fer i poštenoj borbi te na pokazanom trudu i zalaganju.
Vidimo se i dogodine! – poručuju iz STK Libertas Marinkolor.
Rezultati:
Klinci:
1.Vito Žmara STK Šibenik
2.Petar Dimnić STK Konavljanin
3.Maroje Radonić STK Konavljanin
3. Lovre Staničić STK Urania; Baška Voda
Klinceze
1.Nadja Djulović STK Kreka; Tuzla
2.Rina Surjan STK Lučica; Vela Luka
3.Iva Radić STK Urania; Baška Voda
3.Ksenija Vuković STK Budućnost; Podgorica
Najmlađi kadeti
1.Luka Karanović STK Novi; Herceg Novi
2.Jakša Krivokapić STK Novi; Herceg Novi
3.Ivan Radonić STK Konavljanin
3.Borna Ramljak STK Libertas Marinkolor
Najmlađe kadetkinje
1.Franka Miškić STK Šibenik
2.Lara Matas STK Lučica; Vela Luka
3.Ivana Vidojević STK Libertas Marinkolor
3.Marija Šimunović STK Mostar
Mlađi kadeti
1.Marko Božović STK Novi; Herceg Novi
2.Juraj Hrčan STK Libertas Marinkolor
3.Dominik Zglav STK Konavljanin
3.Matija Dimnić STK Konavljanin
Mlađe kadetkinje
1.Mia Mirošević STK Lučica; Vela Luka
2.Franka Dragojević STK Lučica; Vela Luka
3.Rina Žuvela STK Lučica Vela Luka
3.Ana Staničić Urania; Baška Voda
Kadeti
1.Nikola Prusina STK Brotnjo; Čitluk
2.Nemanja Vuković STK Budućnost; Podgorica
3.Bruno Soldo STK Libertas Marinkolor
3.Andrej Svalina Urania; Baška Voda
Kadetkinje
1.Nera Sikavica Urania; Baška Voda
2.Natali Radić Urania; Baška Voda
3.Nika Cvitanović STK Mostar
3.Lucija Marić STK Lučica; Vela Luka
Juniori
1.Filip Radulović STK Novi; Herceg Novi
2.Marijo Obrovac STK Dubrovnik
3.Maroje Lalić STK Dubrovnik
3.Teofil Topić STK Libertas Marinkolor
Juniorke
1.Gabrijela Alviž STK Mladost; Zagreb
2.Lidija Vranješ STK Libertas Marinkolor
3.Petra Raos STK Konavljanin
3.Lea Berković STK Lučica; Vela Luka
Seniori
1.Željko Mandić STK Mostar
2.Bojan Cubović STK Novi; Herceg Novi
3.Branko Putnik STK Tivat
3.Deni Berković STK Lučica; Vela Luka
Seniorke
1.Barbara Vlahović STK Libertas Marinkolor
2.Sanda Tasovac STK Lučica;  Vela Luka
Veterani 40+
1.Marko Juričević Zagreb
2.Vlaho Car STK Konavljanin
3.Zoran Vujčić STK Novi; Herceg Novi
3.Marko Kostić STK Tivat
Veterani 50+
1.Mišo Bojanić STK Budućnost; Podgorica
2.Milo Stražičić STK Libertas Marinkolor
3.Budimir Božović STK Tivat
3.Dragan Šakota STK Brotnjo; Čitluk
Veterani 60+
1.Svetomir Jovanović STK Novi; Herceg Novi
2.Marinko Matulović STK Libertas Marinkolor
3.Franjo Capan STK Kvarner;  Rijeka
3.Predrag Vučurević STK Sveti Sava; Trebinje
Parovi
1.Venier/Mikulić STK Libertas Marinkolor
2.Radulović/Cubović STK Novi; Herceg Novi
3.Pensa/Granić STK Sinj
3.Mandić/Šarić STK Mostar/STK Libertas Marinkolor
Damir Gleđ / STK Libertas Marinkolor

Komentari

Komentari

Share.

About Author

Comments are closed.