Objavljene nominacije za 25. nagradu hrvatskog glumišta

0

NOMINACIJE PREDSTAVA I IZUZETNIH UMJETNIČKIH OSTVARENJA ZA NAGRADU HRVATSKOG GLUMIŠTA 2017. g.
NAGRADE SE DODJELJUJU U SLIJEDEĆIM KATEGORIJAMA:
Za najbolja ostvarenja iz područja DRAMSKE, RADIO I TELEVIZIJSKE UMJETNOSTI
Za najbolju predstavu u cjelini – DRAMA

Na konferenciji za medije u Hrvatskom društvu dramskih umjetnika u Zagrebu u četvrtak, 9. studenog, predsjednice žirija za dramu Ljerka Margitić, žirija za operu Mirjana Bohanec-Vidović i predsjednik žirija za balet dr. sc. Svebor Sečak objavili su imena nominiranih umjetnika u svim kategorijama za jubilarnu 25. Nagradu Hrvatskog glumišta, čija će se dodjela održati 24. studenog u Hrvatskom narodnom kazalištu u Zagrebu, uz izravan televizijski prijenos na Hrvatskoj radioteleviziji.

Zašto se dodjela Nagrade hrvatskog glumišta održava 24. studenog?

U subotu 24. studenoga 1860. protu-njemački nastrojena mladež isprovocirana netom završenim Bachovim apsolutizmom dogovorila se da će kupiti sve karte za izvedbu drame «Peter von Szápár» Charlotte Birch-Pfeiffer na njemačkom jeziku u Narodnom kazalištu na Markovom trgu i upriličiti prosvjed, kao još jedan u nizu prekida predstava na njemačkom jeziku, koje su sve češće igrane pred gotovo praznim gledalištem. Nakon što se podigao zastor za početak predstave studenti prava i gimnazijalci krenuli su zviždati i protestirati protiv njemačkog jezika te bacati pokvarena jaja i trulo voće na pozornicu. Izvedba je morala biti prekinuta. Ilirac i umjetnički ravnatelj kazališta Dimitrije Demeter, zajedno s redateljima Josipom Freudenreichom i Adamom Mandovićem, pred zastor šalje glumca epizodista Vilima Lesića (Moravče kraj Sesveta, 17. IV. 1841 – Stenjevec, Zagreb, 10. IX. 1889), koji je u predstavi «Peter von Szápár» igrao malenu ulogu da se obrati mnoštvu. Lesić je stao pred gledatelje i izjavio: «Od danas će se na zagrebačkoj pozornici glumiti samo na hrvatskom jeziku.» Nikola Andić piše kako je «Lesićeva kratka uloga bila primljena s tolikim oduševljenjem kao nikad prije ni kasnije ikoji umotvor u narodnom kazalištu.» Njegov je nastup dočekan s odobravanjem i imao je jak odjek. Zbog cenzure o ovom događanju malo se pisalo. «Agramer Zeitung» od 25. studenog 1860. navodi kako se «subotnja predstava nije mogla održati zbog nekih smetnja». Nešto više izašlo je u «Pozoru» od 26. studenog 1860.: «U subotu imala je biti njemačka predstava u našem kazalištu, pa je to toliku nezadovoljnost probudilo u općinstvu, da je ona glasno i naročito zahtijevalo, da njemački igrači odstupe, pa da se hrvatski predstavlja.» Tome u čast se 24. studenog obilježava kao Dan hrvatskog glumišta.

Popis nominiranih u svim kategorijama:

Nominirane:

  1. “Črna mati zemla” Kristijana Novaka / Tomislava Zajeca u režiji Dore Ruždjak Podolski i produkciji Zagrebačkog kazališta mladih;
  2. “Marin Držić – Viktorija od neprijatelja” Hrvoja Ivankovića i Ivice Boban u režiji Ivice Boban i produkciji 68. Dubrovačkih ljetnih igara;
  3. “Zbunjoza” Mariusa von Mayenburga u režiji Ivana Plazibata i koprodukciji Playdrame i Gradskog kazališta mladih Split.

Za najbolje redateljsko ostvarenje – DRAMA

Nominirani:

  1. Ivica Boban za režiju predstave “Marin Držić – Viktorija od neprijatelja” Hrvoja Ivankovića i Ivice Boban u produkciji 68. Dubrovačkih ljetnih igara;
  2. Aida Bukvić za režiju predstave “Pluća” Duncana Macmillana u koprodukciji Teatra Exit iz Zagreba i Doma kulture “Kristalna kocka vedrine” Gradskog kazališta Sisak;
  3. Dora Ruždjak Podolski za režiju predstave “Črna mati zemla” Kristijana Novaka / Tomislava Zajeca u produkciji Zagrebačkog kazališta mladih.

Za najbolja umjetnička ostvarenja – DRAMA

Glavna  ženska uloga

Nominirane:

  1. Jasna Ančić za ulogu Žene u predstavi “Ostavljam te” prema motivima Edwarda Albeeja “Marriage play” u režiji Matjaža Latina i produkciji Hrvatskog narodnog kazališta Zadar;
  2. Jadranka Đokić za ulogu u predstavi “Pluća” Duncana Macmillana u režiji Aide Bukvić i koprodukciji Teatra Exit iz Zagreba i Doma kulture “Kristalna kocka vedrine” Gradskog kazališta Sisak;
  3. Mirta Zečević za ulogu Josipe Jurić u predstavi “Kakva majka, takva kći” Frane Marije Vranković u režiji Jasmina Novljakovića i produkciji Kazališta Smješko iz Zagreba.

Glavna muška uloga

Nominirani:

  1. Borko Perić za ulogu Frane u predstavi “Jedan sluga, dva gospodara” Richarda Beana u režiji Vite Taufera i produkciji Satiričkog kazališta Kerempuh iz Zagreba;
  2. Adrian Pezdirc za ulogu Matije u predstavi “Črna mati zemla” Kristijana Novaka / Tomislava Zajeca u režiji Dore Ruždjak Podolski i produkciji Zagrebačkog kazališta mladih;
  3. Branimir Vidić za ulogu Skupa u predstavi “Skup” Marina Držića u režiji Ivice Kunčevića i produkciji Kazališta Marina Držića iz Dubrovnika.

Sporedna ženska uloga

Nominirane:

  1. Petra – Bernarda Blašković za ulogu Libere u predstavi “ Barufe” Carla Goldonija – Predraga Lucića u režiji Vite Taufera i koprodukciji Gledališča Koper, Slovenskog stalnog gledališča, Istarskog narodnog kazališta – Gradskog kazališta Pula i Slovenskog narodnog gledališča Nova Gorica;
  2. Mia Krajcar za ulogu Ivane u predstavi “Tri treća tromjesečja” Nine Horvat u režiji Frane Marije Vranković i produkciji Gradskog kazališta “Joza Ivakić” Vinkovci i za ulogu Pepeljuge u predstavi “I živjele su sretno…?” Nine Horvat u režiji Frane Marije Vranković i produkciji Pučkog otvorenog učilišta Velika Gorica, Gradskog kazališta – Scena “Gorica”;
  3. Urša Raukar za ulogu Bake u predstavi “Črna mati zemla” Kristijana Novaka / Tomislava Zajeca u režiji Dore Ruždjak Podolski i produkciji Zagrebačkog kazališta mladih.

Sporedna muška uloga

Nominirani:

  1. Vinko Kraljević za ulogu u predstavi “Kako život” Nine Mitrović u režij Ivana Lea Leme i produkciji Kazališta Moruzgva iz Zagreba;
  2. Damir Poljičak za ulogu Ante u predstavi “Jedan sluga, dva gospodara” Richarda Beana u režiji Vite Taufera i produkciji Satiričkog kazališta Kerempuh iz Zagreba;
  3. Siniša Popović za ulogu Nikole u predstavi “Ljudi od voska” Mate Matišića u režiji Janusza Kice i produkciji Hrvatskog narodnog kazališta u Zagrebu.

Za izuzetno ostvarenje mladih umjetnika  do 28 godina – DRAMA

Ženska uloga

Nominirane:

  1. Nika Ivančić za ulogu Keke u predstavi “ Barufe” Carla Goldonija – Predraga Lucića u režiji Vite Taufera i koprodukciji Gledališča Koper, Slovenskog stalnog gledališča, Istarskog narodnog kazališta – Gradskog kazališta Pula i Slovenskog narodnog gledališča Nova Gorica;
  2. Nataša Kopeč za ulogu u predstavi “Magic evening” Anice Tomić i Jelene Kovačić u režiji Anice Tomić i produkciji Studentskog centra – Kulture promjene – Teatra &TD iz Zagreba;
  3. Ana Marija Veselčić za ulogu u predstavi “Zbunjoza” Mariusa von Mayenburga u režiji Ivana Plazibata i koprodukciji Playdrame i Gradskog kazališta mladih Split.

Muška uloga

Nominirani:

  1. Bojan Brajčić za ulogu Raya u predstavi “Ljepotica iz Leenanea” Martina McDonagha u režiji Dražena Ferenčine i produkciji Hrvatskog narodnog kazališta u Šibeniku;
  2. Robert Budak za ulogu u predstavi “Taksimetar” Gorana Vojnovića u režiji Matka Raguža i produkciji Teatra Exit iz Zagreba;
  3. Matija Šakoronja za ulogu Bernarda Batule u predstavi “Jedan sluga, dva gospodara” Richarda Beana u režiji Vite Taufera i produkciji Satiričkog kazališta Kerempuh iz Zagreba.

Za najbolju lutkarsku predstavu ili predstavu za djecu i mlade – DRAMA

Nominirane:

  1. “Od atoma do stanice” Siniše Novkovića u režiji Siniše Novkovića i produkciji Gradskog kazališta mladih Split;
  2. “Sherlock Holmes” Ane Tonković Dolenčić prema motivima i likovima pripovijetki i romana Arthura Conana Doylea u režiji Krešimira Dolenčića i produkciji Zagrebačkog kazališta mladih;
  3. “Tko nema u vugla, googla” Petre Cicvarić u režiji Peđe Gvozdića i produkciji Doma kulture “Kristalna kocka vedrine” Gradskog kazališta Sisak.

Za najbolja glumačka ostvarenja u lutkarskim predstavama ili predstavama za djecu i mlade

Ženska uloga

Nominirane:

  1. Anja Đurinović za ulogu u predstavi “Igra se nastavlja” Grigora Viteza u režij Hrvoja Zalara i produkciji Kazališta Prijatelj iz Zagreba;
  1. Karmen Sunčana Lovrić za ulogu u predstavi “Gospođica Neću” Sunčane Škrinjarić u režiji Lea Vukelića i produkciji Pučkog otvorenog učilišta Velika Gorica, Gradskog kazališta – Scena “Gorica”;
  2. Dora Polić Vitez za ulogu Gospođe Hudson u predstavi “Sherlock Holmes” Ane Tonković Dolenčić prema motivima i likovima pripovijetki i romana Arthura Conana Doylea u režiji Krešimira Dolenčića i produkciji Zagrebačkog kazališta mladih.

Muška uloga

Nominirani:

  1. Ugo Korani za ulogu Antuna u predstavi “Kako je tata osvojio mamu” Mire Gavrana u režiji Slađane Kilibarde i produkciji Gradskog kazališta Žar ptica iz Zagreba;
  2. Filip Nola za ulogu Doktora Watsona u predstavi “Sherlock Holmes” Ane Tonković Dolenčić prema motivima i likovima pripovijetki i romana Arthura Conana Doylea u režiji Krešimira Dolenčića i produkciji Zagrebačkog kazališta mladih;
  3. Siniša Novković za ulogu u predstavi “Od atoma do stanice” Siniše Novkovića u režiji Siniše Novkovića i produkciji Gradskog kazališta mladih Split.

Za najbolji praizvedeni suvremeni hrvatski dramski tekst ili najbolju dramatizaciju, adaptaciju, dramaturšku obradu teksta ili dramaturgiju predstave

Nominirani:

  1. Hrvoje Ivanković za dramaturški koncept i oblikovanje teksta te Ivica Boban za dramaturšku obradu teksta “Marin Držić – Viktorija od neprijatelja” premijerno izvedenog na 68. Dubrovačkim ljetnim igrama;
  2. Ana Tonković Dolenčić za dramski tekst “Sherlock Holmes” prema motivima i likovima pripovijetki i romana Arthura Conana Doylea premijerno izveden u Zagrebačkom kazalištu mladih;
  3. Tomislav Zajec za autora dramatizacije i dramaturga predstave “Črna mati zemla” Kristiana Novaka / Tomislava Zajeca praizvedene u Zagrebačkom kazalištu mladih.

Za najbolja glumačka ostvarenja u radio drami (dodjeljuje se bijenalno svake neparne godine) Nominirani:

  1. Ozren Grabarić za ulogu u radio drami „Mrtve duše, 3. dio“ Nikolaja Vasiljeviča Gogolja;
  2. Iva Mihalić za ulogu u radio drami „U ogledalu“ Ivane Gudelj;
  3. Alma Prica za ulogu u radio drami „Svijet je okrugao“ Gertrude Stein.

Najbolja  redateljska ostvarenja u TV drami

(dodjeljuje se bijenalno svake neparne godine)

Nominirani:

  1. Zvonimir Jurić za režiju TV serije „Patrola na cesti“ (1. epizoda) .
  2. Goran Kulenović za režiju TV serije „Crno – bijeli svijet“ (2. sezona – 1. epizoda);
  3. Dalibor Matanić za režiju TV serije „Novine i posljednji dani“ (1. epizoda);

Nagrada za izniman doprinos kazališnoj umjetnosti

Nagrada za izniman doprinos kazališnoj umjetnosti dodjeljuje se Umjetničkoj udruzi djelovanja u kulturi Arterarij za autorski projekt “Pogledaj me”.  Ova produkcija primarnim scenskim jezikom istažuje ne samo kazališne već i granice društvene odgovornosti. Umjetnička strast, istinitost te katarzična emocija čine ovu predstavu pravim draguljem naše kazališne scene.

Za najbolju kazališnu scenografiju i kostimografiju – DRAMA, OPERA ILI BALET

SCENOGRAFIJA

Nominirani:

  1. Dinka Jeričević u operi “Tosca” Giacoma Puccinija pod dirigentskim vodstvom Filipa Pavišića, u režiji Ozrena Prohića i produkciji Hrvatskog narodnog kazališta u Osijeku;
  2. Stefano Katunar u baletu “Gospoda Glembajevi” na odabranu glazbu Ludwiga van Beethovena i Sergeja Rahmanjinova u koreografiji i režiji Lea Mujića i produkciji Hrvatskoga narodnog kazališta u Zagrebu;
  3. Tanja Lacko u drami “Sherlock Holmes” Ane Tonković Dolenčić prema motivima i likovima pripovjetki i romana Arthura Conana Doylea u režiji Krešimira Dolenčića i produkciji Zagrebačkog kazališta mladih i u drami “Zora riđokosa” Kurta Helda u režiji Renea Medvešeka i produkciji Gradskog kazališta Trešnja iz Zagreba.

KOSTIMOGRAFIJA

Nominirani:

  1. Doris Kristić u operi “Sicilijanske večernje” Giuseppea Verdija pod dirigentskim vodstvom Nikše Bareze, u režiji Janusza Kice i produkciji Hrvatskog narodnog kazališta u Zagrebu;
  2. Manuela Paladin Šabanović u baletu “Gospoda Glembajevi” na odabranu glazbu Ludwiga van Beethovena i Sergeja Rahmanjinova u koreografiji i režiji Lea Mujića i produkciji Hrvatskog narodnog kazališta u Zagrebu;
  3. Marita Ćopo u drami “Tesla Anonimus” Filipa Šovagovića u režiji Filipa Šovagovića i produkciji Gradskog dramskog kazališta Gavella iz Zagreba.

Za najbolja umjetnička ostvarenja – OPERA

Za najbolju predstavu u cjelini – OPERA

Nominirani:

  1. “Don Carlo” Giuseppea Verdija pod dirigentskim vodstvom Elija Boncompagnija, u režiji Dereka Gimpela i produkciji Hrvatskog narodnog kazališta u Zagrebu;
  2. “Orlando” Georga Friedricha Händela pod dirigentskim vodstvom Davida Batesa, u režiji Jánosa Szikore i produkciji 68. Dubrovačkih ljetnih igara;
  3. “Otello” Giuseppea Verdija pod dirigentskim vodstvom Villea Matvejeffa, u režiji Marina Blaževića i produkciji Hrvatskog narodnog kazališta Ivana pl. Zajca, Rijeka.

Za najbolje dirigentsko ili redateljsko ostvarenje – OPERA

Nominirani:

  1. Krešimir Dolenčić za režiju opere “Seviljski brijač” Gioachina Rossinija pod dirigentskim vodstvom Ive Lipanovića i produkciji Hrvatskog narodnog kazališta u Splitu za 63. Splitsko ljeto;
  2. Filip Pavišić za dirigiranje opere “Tosca” Giacoma Puccinija u režiji Ozrena Prohića i produkciji Hrvatskog narodnog kazališta u Osijeku;
  3. Ozren Prohić za režiju opere “Turandot” Giacoma Puccinija pod dirigentskim vodstvom Lorisa Voltolinija i produkciji Hrvatskog narodnog kazališta u Splitu za 62. Splitsko ljeto.

Za najbolja umjetnička ostvarenja – OPERA

Ženska uloga

Nominirane:

  1. Diana Haller za ulogu Rosine u operi “Seviljski brijač” Gioachina Rossinija pod dirigentskim vodstvom Ive Lipanovića, u režiji Krešimira Dolenčića i produkciji Hrvatskog narodnog kazališta u Splitu za 63. Splitsko ljeto;
  2. Lana Kos za ulogu Elvire u operi “Ernani” Giuseppea Verdija pod dirigentskim vodstvom Ive Lipanovića, u režiji Giancarla del Monaca i produkciji Hrvatskog narodnog kazališta u Splitu;
  3. Ivana Lazar za ulogu Angelice u operi “Orlando” Georga Friedricha Händela pod dirigentskim vodstvom Davida Batesa, u režiji Jánosa Szikore i produkciji 68. Dubrovačkih ljetnih igara.

Muška uloga

Nominirani:

  1. Domagoj Dorotić za ulogu Porina u operi “Porin” Vatroslava Lisinskog pod dirigentskim vodstvom Mladena Tutavca, u režiji Ozrena Prohića i produkciji Hrvatskog narodnog kazališta u Osijeku;
  2. Ljubomir Puškarić za ulogu Markiza Rodriga od Pose u operi “Don Carlo” Giuseppea Verdija pod dirigentskim vodstvom Elija Boncompagnija, u režiji Dereka Gimpela i produkciji Hrvatskog narodnog kazališta u Zagrebu;
  3. Giorgio Surian za ulogu Iaga u operi “Otello” Giuseppea Verdija pod dirigentskim vodstvom Villea Matvejeffa, u režiji Marina Blaževića i produkciji Hrvatskog narodnog kazališta Ivana pl. Zajca, Rijeka.

Za izuzetno ostvarenje mladih umjetnika do 30 godina – OPERA

Ženska ili muška uloga

Nominirani:

  1. Matija Meić za ulogu Figara u operi “Figarov pir” Wolfganga Amadeusa Mozarta pod dirigentskim vodstvom Natalie Murray Beale, u režiji Mauricija Garcíe Lozana i produkciji Hrvatskog narodnog kazališta u Zagrebu;
  2. Valentina Mekovec za ulogu Vespette u operi “Pimpinone” Georga Phillipa Telemanna u režiji Frane Marije Vranković, u klavirskoj pratnji Ivana Pernickog i produkciji Kazališta Mala scena iz Zagreba i Udruge “Sve ostalo je glazba” iz Dubrovnika;
  3. Aleksandra Todorović za ulogu Amelije u operi “Amelija ide na ples” pod dirigentskim vodstvom Ante Sladoljeva, u režiji Frane Marije Vranković i produkciji Kazališta Mala scena iz Zagreba i Scene Gorica Pučkog otvorenog učilišta Velika Gorica.

Za najbolja umjetnička ostvarenja – BALET

Za najbolju predstavu u cjelini – BALET

Nominirani:

  1. „Derviš i smrt“ na glazbu Gorana Bojčevskog u koreografiji i režiji Igora Kirova i produkciji Hrvatskog narodnog kazališta u Splitu;
  2. „Gospoda Glembajevi“ prema Miroslavu Krleži na odabranu glazbu Ludwiga van Beethovena i Sergeja Rahmanjinova u koreografiji i režiji Lea Mujića i produkciji Hrvatskog narodnog kazališta u Zagrebu;
  3. „Labuđe jezero“ na glazbu Petra Iljiča Čajkovskog u koreografiji i režiji Vladimira Malakhova i produkciji Hrvatskog narodnog kazališta u Zagrebu.

Za najbolje koreografsko ili dirigentsko ostvarenje – BALET

Nominirani:

  1. Maša Kolar za koreografiju i režiju baleta „Bolero“ na glazbu Maurice Ravela i elektroakustičku obradu glazbe Višeslava Laboša u produkciji Hrvatskog narodnog kazališta u Zagrebu;
  2. Leo Mujić za koreografiju i režiju baleta „Gospoda Glembajevi“ na odabranu glazbu Ludwiga van Beethovena i Sergeja Rahmanjinova u produkciji Hrvatskog narodnog kazališta u Zagrebu;
  3. Staša Zurovac za koreografiju i režiju baleta „Labuđe jezero“ na glazbu Petra Iljiča Čajkovskog u produkciji Hrvatskog narodnog kazališta Ivana pl. Zajca u Rijeci.

Za najbolja umjetnička ostvarenja – BALET

Ženska uloga

Nominirane:

  1. Milka Hribar Bartolović za ulogu Irene Danielli u baletu „Gospoda Glembajevi“ na odabranu glazbu Ludwiga van Beethovena i Sergeja Rahmanjinova u koreografiji i režiji Lea Mujića i produkciji Hrvatskog narodnog kazališta u Zagrebu;
  2. Ksenija Krutova Duran za nastup u baletu „Dogma“ na glazbu Arvo Pärta i Joby Talbota u koreografiji Balázsa Baranyia i produkciji Hrvatskog narodnog kazališta Ivana pl. Zajca u Rijeci;
  3. Iva Vitić Gameiro za ulogu Julije u baletu „Romeo i Julija“ na glazbu Sergeja Prokofjeva u koreografiji i režiji Patricea Barta i produkciji Hrvatskog narodnog kazališta u Zagrebu.

Muška uloga

Nominirani:

  1. Nikša de Marchi za ulogu vještice Madge u baletu „La Sylphide“ na glazbu Hermana Severina Løvenskiolda u koreografiji i režiji Karine Elver prema Augustu Bournonvilleu i produkciji Hrvatskog narodnog kazališta u Splitu;
  2. Tomislav Petranović za ulogu Ahmeda Nurudina u baletu „Derviš i smrt“ na glazbu Gorana Bojčevskog u koreografiji i režiji Igora Kirova i produkciji Hrvatskog narodnog kazališta u Splitu;
  3. Artjom Žusov za ulogu Jamesa u baletu „La Sylphide“ na glazbu Hermana Severina Løvenskiolda u koreografiji i režiji Karine Elver prema Augustu Bournonvilleu i produkciji Hrvatskog narodnog kazališta u Splitu.

Za izuzetno ostvarenje mladih umjetnika do 28 godina – BALET

Ženska ili muška uloga:

Nominirani:

  1. Marta Kanazir za ulogu Titanije u baletu „San Ivanjske noći“ na glazbu raznih autora u koreografiji i režiji Lea Mujića i produkciji Hrvatskog narodnog kazališta Ivana pl. Zajca u Rijeci;
  2. Matea Milas za ulogu Effy u baletu „La Sylphide“ na glazbu Hermana Severina Løvenskiolda u koreografiji i režiji Karine Elver prema Augustu Bournonvilleu i produkciji Hrvatskog narodnog kazališta u Splitu;
  3. Lucija Radić za ulogu Mađarske princeze u baletu „Labuđe jezero“ na glazbu Petra Iljiča Čajkovskog u koreografiji i režiji Vladimira Malakhova i produkciji Hrvatskog narodnog kazališta u Zagrebu.

ZDENKA HERŠAK – Nagrada za svekoliko umjetničko djelovanje – DRAMA

Žiri za dramu dodijelio je ovogodišnju nagradu za svekoliko umjetničko djelovanje dramskoj umjetnici – glumici gospođi Zdenki Heršak.

VLADIMIR KRANJČEVIĆ – Nagrada za svekoliko umjetničko djelovanje – OPERA

Žiri za operu dodijelio je ovogodišnju nagradu za svekoliko umjetničko djelovanje pijanistu, dirigentu i glazbenom pedagogu, gospodinu Vladimiru Kranjčeviću.

Žiri za DRAMU :

Lela Margitić – predsjednica

Članovi – Lada Džidić, Zijad Gračić, Sanja Marin, Enes Vejzović

Žiri za OPERU:

Mirjana Bohanec-Vidović – predsjednica

Članovi – Tonči Bilić, Mladen Janjanin

Žiri za BALET:

dr.sc. Svebor Sečak – predsjednik

Članovi – Bruna Reić, Tina Zubović

Rad svih žirija koordinirala je tajnica Hrvatskog društva dramskih umjetnika gđa. Marija Filipović.

Komentari

Komentari

Share.

About Author

Comments are closed.