Rezultati 4. dana turnira Dubrovnik kup 2017

0

Po litre pive – DuDuDu 3:1 (0:1)

Po litre pive: Mateo Delić, Miljenko Meštrović, Danijel Nikolić, Domagoj Prkut

DuDuDu: Nikola Đurasović, Ante Bagarić, Antun Kljunak, Denis Avdić, Romano Radović, Vinko Petrović

Strijelci: 0:1 Ante Bagarić; 1:1 Domagoj Prkut; 2:1 Danijel Nikolić; 3:1 Danijel Nikolić

Teča United – Rekreativci 0:0 (0:0) – penali 0:2

Teča United: Ivo Šuperak, Matej Perović, Ante Oreč, Dominik Gustin, Petar Šeparović , Petar Šanje

Rekreativci: Tomislav Čagalj, Andro Zarač, Maroje Bandur, Niko Ničetić, Dominik Musladin, Danijel Sentić, Faris Sarić, Zvone Kutija

revijalna utakmica (djeca)

HNK Gošk Dubrovnik 1919 – HNK Vukovar 1991 2:0 (1:0)

Strijelci: 1:0 Dominik Tolja; 2:0 Zlatan Kacić

Fast food Riva Slano – Stanica Gruž 1:2 (1:1)

Fast food Riva Slano: Josip Milić, Ivan Lazibat, Dominik Glavinić, Mateo Kljunak, Vlaho Radić, Tomislav Storelli

Stanica Gruž: Adriano Tomaš, Stjepo Roko, Antonio Prižmić, Davor Prkačin, Toni Bilić, Ivan Đerek, Zvonimir Čikato, Tomislav Šoletić

Strijelci: 1:0 Josip Milić; 1:1 Antonio Prižmić; 1:2 Toni Bilić

Restoran Dalmacija – Caffe bar Puls 0:2 (0:0)

Restoran Dalmacija: Kristijan Kučina, Petar Barišić, Antonio Barišić, Ante Vidović, Ivo Čuljak, Jurica Prkačin

Caffe bar Puls: Mato Šimunović, Stjepan Rezo, Hrvoje Šimunović, Marijan Dadić, Srđan Rilović, Romano Levanat, Marko Dadić

Strijelci: 0:1 Marijan Dadić; 0:2 Mato Šimunović

Brkati slonovi – Dominium travel 3:1 (0:0)

Brkati slonovi: Antun Bačić, Oliver Milošević, Antonio Pijević, Dario Marinović, Daniel Bokić, Vlado Đurović, Matej Gaće,

Rade Ljubišić, Josip Ćavar

Dominium travel: Zoran Glavinić, Bojan Butigan, Mateo Krmek, Antonio Stjepović, Mario Papac

Strijelci: 1:0 Rade Ljubišić; 2:0 Josip Ćavar; 3:0 Rade Ljubišić; 3:1 Antonio Stjepović

Žuti karton: Bojan Butigan (Dominium travel)

Crveni karton: Zoran Glavinić (Dominium travel) – nema pravo nastupa sljedeću utakmicu

——————————————————————————-

Zbog turnira u Hladnici, jer neke ekipe tamo igraju pod drugim imenom došlo je do malih promjena u rasporedu 2. kola:

19.06.2017. Ponedjeljak – 2. kolo

20:00 Kolorina – Kono

20:40 Stomatološka ordinacija Korda – Crvena funjestra

21:20 Šulemu na zarubu – Dubrovnik Racing

22:00 Caffe bar Antika – Šipčine

20.06.2017. Utorak – 2. kolo

19:20 Milenium – Brkati slonovi

20:00 Stipu ga nime – Copacabana

20:40 Stanica Gruž – Caffe bar Mirakul

21:20 Centrala interijeri – Totalni promašaj

22:00 Celtic bar Belfast – Grga

21.06.2017. Srijeda – 2. kolo

19:20 Pipl mast trast as – Mane Hastra

20:00 Acunja – Mr. Fresh

20:40 Dustra – Pizza shop

21:20 Trgovina Kuneji – La Luna

22:00 No name – Svi na svemu

22.06.2017. Četvrtak – 2. kolo

19:20 Restoran Dalmacija – Vidonje

20:00 Rekreativci – Autoprijevoz iskop Bešo

20:40 Dominium travel – Grga

21:20 Poliklinika Marin Med – Westfalen

22:00 Caffe bar Puls – Po litre pive

Komentari

Komentari

Share.

About Author

Comments are closed.