STOLNI TENIS – Rezultati 9. kola 1. i 2. lige 41. prvenstva

0

U devetom kolu 1 lige ekipa Srđ pobijedila je ekipu Dubrovnik rezultatom 4 : 3. Najbolji igrač susreta bio je Ivo Miličić (Srđ)  koji je svojoj ekipi donio 2 pojedinačne pobjede a igračima protivničke ekipe nije prepustio niti jedan set, pri čemu je svojoj ekipi donio i pobjedu u paru s suigračem Milanom Rezo. U pobjedničkoj ekipi Branko Golik ostvario je jednu pojedinačnu pobjedu. Poraženoj ekipi dvije pojedinačne pobjede donio je Marijo Obrovac uz tri izgubljena seta dok je jednu pojedinačnu pobjedu donio Antonio Giron.

Ekipa Dr Čolić pobijedila je ekipu Orlando rezultatom  6 : 1. Najbolji igrač susreta bio je Filip Mikulić (Dr Čolić) koji je svojoj ekipi donio 2 pojedinačne pobjede a igračima protivničke ekipe nije prepustio niti jedan set, pri čemu je svojoj ekipi donio i pobjedu u paru s suigračem Dariom Petkovićem. U pobjedničkoj ekipi Dario Petković, Ivica Petković i Marinko Matulović donijeli su svaki po jednu pojedinačnu pobjedu. Jednu pojedinačnu pobjedu za poraženu ekipu ostvario je Jure Volarević.

Ekipa OŠ Cavtat Konavljanin pobijedila je ekipu Soul caffe rezultatom  5 : 2. Najbolji igrač susreta bio je Jurica Prpić (OŠ Cavtat Konavljanin) koji je svojoj ekipi donio 2 pojedinačne pobjede a igračima protivničke ekipe prepustio je jedan set. U pobjedničkoj ekipi Vlaho Car i Vedran Đurđević ostvari su svaki po jednu pojedinačnu pobjedu a isti su donijeli i pobjedu u paru za svoju ekipu. Dvije pojedinačne pobjede uz tri izgubljena seta za poraženu ekipu ostvario je Milo Stražičić.

Ekipa  Aragosa travel pobjedila je ekipu Šampinjoni ZLD rezultatom 5 : 2. Najbolji igrač susreta bio je Robert Kralj (Aragosa travel)  koji je svojoj ekipi donio 2 pojedinačne pobjede a igračima protivničke ekipe nije prepustio niti jedan set, pri čemu je svojoj ekipi donio i pobjedu u paru s suigračem Goranom Raspopovićem. U pobjedničkoj ekipi Goran Raspopović je ostvarilo dvije pojedinačne pobjede uz dva izgubljena seta. Po jednu pojedinačnu pobjedu za poraženu ekipu ostvarili su Pepo Deranja i Ivan Simović.

Ekipa Marinkolor pobijedila je ekipu Samo lagano rezultatom  7 : 0. Najbolji igrač susreta bio je Joško Martinović (Marinkolor) koji je svojoj ekipi donio 2 pojedinačne pobjede a igračima protivničke ekipe nije prepustio niti jedan set. U pobjedničkoj ekipi po dvije pojedinačne pobjede donijeli su Lidija Vranješ bez izgubljenog seta ali s nešto lošijim omjerom dobivenih poena i Marko Venier uz jedan izgubljeni set. Pobjedničkoj ekipi pobjedu u paru donijeli si Josip Martinović i Marko Venier. Ekipa Samo lagano igrala je utakmicu bez trećeg igrača.

Nakon  9. kola u 1. Ligi  na prva tri mjesta nalaze se ekipe Marinkolor s osvojenih maksimalnih 18 bodova, OŠ Cavtat Konavljanin s osvojenih 17 bodova i Dr Čolić s osvojenih 16 bodova.

Najbolji pojedinci nakon 9. kola su Marko Venier (Marinkolor), Filip Mikulić (Dr Čolić) i Vlaho Car (OŠ Cavtat Konavljanin).

Najbolji parovi nakon 9. kola su Vlaho Car / Vedran Đurđević (OŠ Cavtat Konavljanin), Filip Mikulić / Dario Petković (Dr Čolić) i Josip Martinović / Marko Venier (Marinkolor).

U devetom kolu 2 lige  ekipa Luka Sorkočević pobjedila je ekipu Shaolin express rezultatom 4 : 3.  Najbolji igrač susreta bio je Juraj Hrćan (Luka Sorkočević)  koji je svojoj ekipi donio 2 pojedinačne pobjede a igračima protivničke ekipe prepustio je tek jedan set, pri čemu je svojoj ekipi donio i pobjedu u paru s suigračem i bratom Andrejem Hrćanom. U pobjedničkoj ekipi jednu pojedinačnu pobjedu donio je Andrej Hrćan. Poraženoj ekipi tri pojedinačne pobjede donijeli su svaki po jednu Goran Brajković, Adem Gušić i Slobodan Ljepava.

Ekipa Lapad kolor pobjedila je ekipu Jub rezultatom 7 : 0.  Najbolji igrač susreta bio je Bruno Soldo (Lapad kolor)  koji je svojoj ekipi donio 2 pojedinačne pobjede a igračima protivničke ekipe nije prepustio niti jedan set, pri čemu je svojoj ekipi donio i pobjedu u paru s suigračem Teom Karačem. U pobjedničkoj ekipi po dvije pojedinačne pobjede donijeli su Teo Karač bez izgubljenog seta ali s nešto lošijim omjerom dobivenih poena i Borna Ramljak uz tri izgubljena seta.

Ekipa Libertas klinci pobjedila je ekipu OŠ Gruda Gruda rezultatom 5 : 2. Najbolji igrač susreta bio je Vinko Ivičević (Libertas klinci)  koji je svojoj ekipi donio 2 pojedinačne pobjede a igračima protivničke ekipe nije prepustio niti jedan set. U pobjedničkoj ekipi Mario Mozara je ostvarilo dvije pojedinačne pobjede uz jedan izgubljeni set dok je Ivan Bule ostvario jednu pojedinačnu pobjedu. U poraženoj ekipi jednu pojedinačnu pobjedu ostvario je Mario Đuka, dok su Antonio Bećir i Ivan Radonić donijeli pobjedu u paru.

Utakmica između ekipa OŠ Gruda Popovići i OŠ Gruda Ljuta nije odigrana zbog bolesti igrača obje ekipe. Navedena utakmica će se odigrati s utakmicama 10. kola.

Nakon  9. kola u 2. Ligi  na prvom mjestu nalazi se ekipa Lapad kolor s 18, na drugom mjestu Luka Sorkočević s 17 dok je na trećem mjestu ekipa Shaolin express s osvojenih 15 bodova.

Najbolji pojedinci nakon 9. kola su Bruno Soldo (Lapad kolor), Juraj Hrćan (Luka Sorkočević) i Slobodan Ljepava (Shaolin express).

Najbolji parovi nakon 9. kola su Andrej Hrćan / Juraj Hrćan (Luka Sorkočević), Nora Bećir / Sandra Đurišić (OŠ Gruda Popovići) i Teo Kasač / Bruno Soldo (Lapad kolor).